Description
Construcția rețelelor de canalizare în satul Zaim
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI ZAIM
Fiscal code / IDNO
1007601003758
Address
4329,
MOLDOVA,
s.Zaim,
Căuşeni,
Alexei Mateevici, 58
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 1:05:21 PM
Last edited
6/13/2025 1:09:39 PM
MTender ID
CPV code
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Status
Active
Estimated value without VAT
2,018,389.66
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -