Description
Piese de schimb
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Fiscal code / IDNO
1003600094438
Address
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 12:35:51 PM
Last edited
6/13/2025 12:37:30 PM
MTender ID
CPV code
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Status
Active
Estimated value without VAT
1,377.50
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -