Description
Servicii de metrologie a utilajului medical
Information about the contracting authority
Name
I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE ANENII NOI
Fiscal code / IDNO
1007600077114
Address
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
Uzinelor nr.30 bl.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 12:30:58 PM
Last edited
6/13/2025 12:37:05 PM
MTender ID
CPV code
50420000-5
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi chirurgical
Status
Active
Estimated value without VAT
13,180.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -