Description
Servicii de audit a cheltuielilor proiectului HUMANoid “Humanoid Robotics Integration and Innovation in the Danube Region”, finanțat de Programul Regiunea Dunării 2021-2027
Information about the contracting authority
Name
I.S. INSTITUTUL DE DEZVOLTARE A SOCIETATII INFORMATIONALE
Fiscal code / IDNO
1008600032684
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Academiei nr.5 bl.A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 12:13:04 PM
Last edited
6/26/2025 3:47:54 PM
MTender ID
CPV code
79210000-9
-
Servicii de contabilitate şi de audit
Status
Active
Estimated value without VAT
17,650.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -