Description
Servicii de spalatorie covoarelor
Information about the contracting authority
Name
CONSILIUL RAIONAL EDINET
Fiscal code / IDNO
1007601009794
Address
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Independentei nr.33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 12:06:12 PM
Last edited
6/13/2025 1:22:06 PM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Status
Active
Estimated value without VAT
12,608.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -