Description
Servicii de cantină şi servicii de catering
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA INVATAMINT A CONSILIULUI RAIONAL LEOVA
Fiscal code / IDNO
1007601011331
Address
6300,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Independentei nr.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 12:02:48 PM
Last edited
6/13/2025 12:02:48 PM
MTender ID
CPV code
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Status
Planning
Estimated value without VAT
149,950.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -