Description
Servicii defreparatii curente si amenajare a parcarii pe drumul Zabriceni-Volodeni-Gordinesti
Information about the contracting authority
Name
CONSILIUL RAIONAL EDINET
Fiscal code / IDNO
1007601009794
Address
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Independentei nr.33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 12:00:04 PM
Last edited
6/13/2025 12:02:55 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
Active
Estimated value without VAT
50,537.09
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -