Description
Servicii de freparatii curente transportului
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Fiscal code / IDNO
1003600094438
Address
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 11:58:59 AM
Last edited
6/13/2025 12:01:04 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
2,258.34
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -