Description
Echipamente de laborator și accesorii
Information about the contracting authority
Name
Universitatea de Stat din Moldova
Fiscal code / IDNO
1006600064263
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/13/2025 11:55:43 AM
Last edited
6/26/2025 4:58:00 PM
MTender ID
CPV code
38300000-8
-
Instrumente de măsurare
Status
Active
Estimated value without VAT
5,569,317.98
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -