Description
Servicii de asigurare medicală în străinătate
Information about the contracting authority
Name
AGENTIA NATIONALA PENTRU REGLEMENTARE IN COMUNICATII ELECTRO
Fiscal code / IDNO
1006601003359
Address
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/30/2025 1:47:06 PM
Last edited
5/30/2025 1:50:39 PM
MTender ID
CPV code
66510000-8
-
Servicii de asigurare
Status
Active
Estimated value without VAT
110.40
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -