Description
procurarea materialelor de constructie
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI
Fiscal code / IDNO
1007601002348
Address
7223,
MOLDOVA,
s.Drăgăneşti,
Sîngerei,
-
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/30/2025 1:45:57 PM
Last edited
5/30/2025 1:50:10 PM
MTender ID
CPV code
45500000-2
-
Închiriere de utilaje şi de echipament de construcţii şi de lucrări publice cu operator
Status
Active
Estimated value without VAT
14,972.00
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -