Description
Achiziționarea pieselor auto si accesoriilor
Information about the contracting authority
Name
IALOVENI GAZ S.R.L.
Fiscal code / IDNO
1003600117504
Address
6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Grigore Vieru nr.30
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/30/2025 1:38:09 PM
Last edited
5/30/2025 1:42:25 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Active
Estimated value without VAT
3,171.70
MDL
Bidding period:
01 octombrie 2024 -
01 octombrie 2024 -