Description
Procurarea pieselor de schimb
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA SATULUI NECULAIEUCA
Fiscal code / IDNO
1007601006438
Address
3539,
MOLDOVA,
s.Neculăieuca,
Orhei,
Neculaieuca
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/30/2025 1:20:00 PM
Last edited
5/30/2025 1:20:00 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Planning
Estimated value without VAT
854.34
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -