Description
Servicii de reparatie curenta a baii
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL DE PLASAMENT PENTRU PERSOANE VARSTNICE SI PERSOANE C
Fiscal code / IDNO
1007601001282
Address
2070,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Valea Rediului nr.16
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 9:16:55 AM
Last edited
5/15/2025 10:26:50 AM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
Active
Estimated value without VAT
146,727.39
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -