Description
Servicii de mentenanță a programului de gestiune a foilor de odihnă Tabere
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA GENERALA EDUCATIE, TINERET SI SPORT
Fiscal code / IDNO
1007601010600
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Mitropolit Dosoftei nr.99
Web site
--------
Contact
Name and surname
MIHAELA JENTICĂ-MORARU
Contact phone
37379838161
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 9:16:36 AM
Last edited
5/15/2025 9:24:01 AM
MTender ID
CPV code
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Status
Active
Estimated value without VAT
44,000.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -