Description
Colectarea, încărcarea și transportarea deșeurilor
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA GENERALA EDUCATIE A CONSILIULUI RAIONAL ORHEI
Fiscal code / IDNO
1015601000293
Address
35,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
Eminescu Mihai nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 9:10:25 AM
Last edited
5/15/2025 9:14:38 AM
MTender ID
CPV code
90400000-1
-
Servicii privind apele reziduale
Status
Active
Estimated value without VAT
765.00
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -