Description
Lucrări de schimbare a gurilor fîntînilor de canalizare pe teritoriul IMSP Institutul de Cardiologie, str. N. Testemiteanu 29/1, mun. Chisinău (Repetat)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Cardiologie
Fiscal code / IDNO
1003600150613
Address
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Testemiteanu nr.29 bl.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 9:10:24 AM
Last edited
5/15/2025 9:13:03 AM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Status
Active
Estimated value without VAT
160,000.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -