Description
Piese şi accesorii pentru computere
Information about the contracting authority
Name
BRIGADA NR. 1 DE INFANTERIE MOTORIZATA DIN OR. BALTI
Fiscal code / IDNO
1006601002639
Address
3105,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
31 August nr.24
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 9:06:38 AM
Last edited
5/15/2025 9:23:07 AM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Status
Active
Estimated value without VAT
21,440.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -