Description
Achizitionarea produselor alimentare-Cozonac pentru desfasurarea sărbătorilor Pascale.
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA ORASULUI REZINA
Fiscal code / IDNO
1007601006391
Address
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 8:56:50 AM
Last edited
5/15/2025 9:10:12 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
16,250.00
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -