Description
Achizitionarea produselor conform Dispozitiei Primarului nr.175 din 04 aprilie 2025 cu privire la desfasurarea sarbatorilor Pascale
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA ORASULUI REZINA
Fiscal code / IDNO
1007601006391
Address
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 8:39:26 AM
Last edited
5/15/2025 8:52:04 AM
MTender ID
CPV code
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Status
Active
Estimated value without VAT
833.33
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -