Description
Servicii de jurizare la concursul raional "Cel mai bun vin de casă ediția XXI"
Information about the contracting authority
Name
CONSILIUL RAIONAL CALARASI
Fiscal code / IDNO
1007601009886
Address
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
Biruintei nr.1 bl.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 8:31:23 AM
Last edited
5/15/2025 8:35:46 AM
MTender ID
CPV code
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
2,000.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -