Description
Marfuri de uz gospodaresc; Materiale de constructie
Information about the contracting authority
Name
AGENTIA NATIONALA PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR
Fiscal code / IDNO
1013601000082
Address
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Mihail Kogalniceanu nr.63
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 8:26:01 AM
Last edited
5/15/2025 8:38:54 AM
MTender ID
CPV code
39830000-9
-
Produse de curăţat
Status
Active
Estimated value without VAT
110,172.50
MDL
Bidding period:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -