Description
Tuburi LED și alte materiale de uz gospodăresc pu CEÎS Orfeu
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA EDUCATIE, TINERET SI SPORT SECTORUL RISCANI
Fiscal code / IDNO
1007601009716
Address
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Kiev nr.5A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 8:14:56 AM
Last edited
5/15/2025 8:22:18 AM
MTender ID
CPV code
31520000-7
-
Lămpi şi aparate de iluminat
Status
Active
Estimated value without VAT
7,679.17
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -