Description
Achiziționarea serviciilor de deservire tehnică a gazocromatografelor
Information about the contracting authority
Name
CHISINAU-GAZ S.R.L.
Fiscal code / IDNO
1003600066037
Address
2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Albisoara nr.38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/15/2025 7:37:44 AM
Last edited
5/15/2025 7:41:20 AM
MTender ID
CPV code
50600000-1
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a materialelor de securitate şi apărare
Status
Active
Estimated value without VAT
25,666.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -