Description
procurarea materialelor didactice
Information about the contracting authority
Name
I.P. CENTRUL DE CREATIE AL COPIILOR GLODENI
Fiscal code / IDNO
1020620001534
Address
4901,
MOLDOVA,
or.Glodeni,
Glodeni,
Stefan cel Mare nr.12
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/14/2025 7:55:27 PM
Last edited
5/14/2025 7:59:29 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
120.83
MDL
Bidding period:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -