Description
Curatirea schimbatoarelor de caldura a cazanului de 24 kW
Information about the contracting authority
Name
I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE SARATA NOUA
Fiscal code / IDNO
1015605000604
Address
6324,
MOLDOVA,
s.Sărata Nouă (r-l Leova),
Leova,
Stefan cel Mare
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
5/14/2025 4:30:54 PM
Last edited
5/14/2025 4:37:06 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
2,385.00
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -