Description
Achiziționarea dispozitivelor medicale (pansamente) conform Programului Național pentru combaterea maladiilor rare - ”Epidermoliza buloasă”, pentru anul 2023 (repetat)
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Fiscal code / IDNO
1016601000212
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/21/2023 10:53:47 AM
Last edited
2/21/2023 11:03:40 AM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Status
Active
Estimated value without VAT
13,888.89
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -