Description
Lucrări de reparație a trotuarului și nivelarea terenului aferent trotuarului
Information about the contracting authority
Name
Primăria com. Ecaterinovca
Fiscal code / IDNO
1007601008845
Address
MD-4116,
MOLDOVA,
s.Ecaterinovca,
Cimişlia,
s.Ecaterinovca, r-l Cimișlia
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/21/2023 10:52:20 AM
Last edited
2/21/2023 10:52:55 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Planning
Estimated value without VAT
352,583.33
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -