Description
Produse alimentare: aprilie, mai, iunie 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Fiscal code / IDNO
1008606006164
Address
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/21/2023 9:53:15 AM
Last edited
2/22/2023 1:37:54 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
1,002,310.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -