Description
Produse de origine animală, carne și produse din carne
Information about the contracting authority
Name
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Fiscal code / IDNO
1008601001474
Address
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/20/2023 9:44:32 PM
Last edited
2/20/2023 9:50:41 PM
MTender ID
CPV code
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Status
Active
Estimated value without VAT
49,833.33
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -