Description
Cartușe pentru imprimante
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Fiscal code / IDNO
1006601000543
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/20/2023 5:29:24 PM
Last edited
2/20/2023 5:35:45 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
17,083.33
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -