Description
Procurare a două unități de tehnică pentru salubrizare și dezăpezire com. Stăuceni, mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Stauceni
Fiscal code / IDNO
1007601009990
Address
4839,
MOLDOVA,
s.Stăuceni,
mun.Chişinău,
Alexei Mateevici
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/20/2023 2:29:54 PM
Last edited
2/24/2023 12:15:56 PM
MTender ID
CPV code
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,051,600.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -