Description
Servicii de mentenanță și suport a Sistemului Informațional Automatizat “Asistența Medicală Primară” (SIA AMP)
Information about the contracting authority
Name
Compania Nationala de Asigurari in Medicina
Fiscal code / IDNO
1007601007778
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str.Vlaicu Pîrcălab,46
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/20/2023 11:52:18 AM
Last edited
5/13/2023 2:04:59 PM
MTender ID
CPV code
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,260,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -