Description
Serviciilor de deservire tehnică a dispozitivelor medicale pentru anul 2023 (loturile neachiziționate)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Raional Cahul
Fiscal code / IDNO
1009603003860
Address
MD3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Ștefan cel Mare,23
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/20/2023 10:55:17 AM
Last edited
2/20/2023 1:58:49 PM
MTender ID
CPV code
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Status
Active
Estimated value without VAT
297,900.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -