Description
Achiziția de echipamente și servicii pentru crearea unui serviciu de transport public intelligent în mun. Edineț
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA MUNICIPIULUI EDINET
Fiscal code / IDNO
1007601004984
Address
MD 4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
O.Cerempei 30
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/20/2023 10:27:26 AM
Last edited
3/9/2023 10:32:21 AM
MTender ID
CPV code
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Status
Active
Estimated value without VAT
342,000.00
EUR
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -