Description
Achiziționarea produselor alimentare pentru instituțiile preșcolare a or. Rezina, pe perioada trimestrelor II-III, anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Primaria or. Rezina
Fiscal code / IDNO
1007601006391
Address
5401,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
or. Rezina, str. 27 August, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/20/2023 10:24:31 AM
Last edited
3/3/2023 2:18:56 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,827,370.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -