Description
Hârtie igienică și prosoape de unică folosință pentru mâini (anul 2023)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul Stomatologic Municipal de Copii
Fiscal code / IDNO
1003600153049
Address
MD2001,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
bd. Negruzzi 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/20/2023 9:10:49 AM
Last edited
2/20/2023 9:21:21 AM
MTender ID
CPV code
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Status
Active
Estimated value without VAT
20,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -