Description
Reactivi de laborator (ce nu se regăsesc în listele centralizate CAPCS) pentru perioada anului 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul raional Strășeni
Fiscal code / IDNO
1003600158309
Address
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
MD 3701, or. Straseni, str. Toma Ciorba 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/19/2023 1:12:57 AM
Last edited
2/24/2023 11:57:45 AM
MTender ID
CPV code
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Status
Active
Estimated value without VAT
222,166.70
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -