Description
Servicii de publicitate, comunicare și relații cu publicul pentru promovarea evenimentului Forumul Social Urban Chișinău 2023
Information about the contracting authority
Name
Primăria municipiului Chișinău
Fiscal code / IDNO
1007601009484
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 6:24:21 PM
Last edited
2/17/2023 6:27:51 PM
MTender ID
CPV code
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Status
Active
Estimated value without VAT
798,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -