Description
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă a autovehiculelor (RCA) internă
Information about the contracting authority
Name
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi
Fiscal code / IDNO
1002600047677
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin 62
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 5:57:28 PM
Last edited
2/21/2023 5:53:07 PM
MTender ID
CPV code
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Status
Active
Estimated value without VAT
350,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -