Description
Achiziționarea lucrărilor de reparație capitală a 4 întreruptoare 110 kV. CET-2, Sursa-1 și reparație capitală a întreruptorului cu ulei 110 kV - 110В1Т. CET-1, Sursa-2
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 4:59:25 PM
Last edited
2/17/2023 5:04:04 PM
MTender ID
CPV code
45310000-3
-
Lucrări de instalaţii electrice
Status
Active
Estimated value without VAT
680,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -