Description
Reparatia podului spre terenuri agricole ale s.Lebedenco si s.Ursoaia, r-nul Cahul
Information about the contracting authority
Name
Primaria Lebedenco
Fiscal code / IDNO
1007601007620
Address
MD-3922,
MOLDOVA,
s.Lebedenco,
Cahul,
Lebedenco
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 4:55:51 PM
Last edited
2/17/2023 5:29:28 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
1,559,938.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -