Description
Consumabile și alte accesorii de laborator (ce nu se regăsesc în listele centralizate CAPCS
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul raional Strășeni
Fiscal code / IDNO
1003600158309
Address
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
MD 3701, or. Straseni, str. Toma Ciorba 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 4:54:41 PM
Last edited
2/19/2023 1:22:35 AM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Status
Active
Estimated value without VAT
19,700.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -