Description
Achiziționarea Obiectivului 10X compatibil cu microscopul confocal Leica STELLARIS 5
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 4:12:48 PM
Last edited
2/17/2023 4:20:16 PM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Status
Active
Estimated value without VAT
70,117.86
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -