Description
Reparația capitală a învelitorii acoperișului Clubului Sportiv al Armatei Naționale, mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 12:39:34 PM
Last edited
2/20/2023 11:17:39 AM
MTender ID
CPV code
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Status
Active
Estimated value without VAT
1,670,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -