Description
Achiziționarea semisecțiilor ale fascicolului convectiv superior pentru cazanul ПТВМ-100 Nr.2, de la CT Vest
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 12:26:01 PM
Last edited
2/17/2023 12:26:01 PM
MTender ID
CPV code
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Status
Planning
Estimated value without VAT
2,250,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -