Description
Echipament şi accesorii TI
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/17/2023 11:15:54 AM
Last edited
2/17/2023 11:15:54 AM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Status
Planning
Estimated value without VAT
4,635,010.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -