Description
Achiziționarea lucrărilor de amenajare a gardului si acoperișului Teatru de Vara (Lucrări de reparație a Teatrului de Vară din str.Timiș, mun.Chișinău)
Information about the contracting authority
Name
Pretura sectorului Centru
Fiscal code / IDNO
1007601009406
Address
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bulgara,43
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/16/2023 9:09:35 PM
Last edited
2/27/2023 12:28:32 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
4,350,075.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -