Description
Produse farmaceutice (articole parafarmaceutice, dezinfectanți) pentru anul 2023, conform necesităților IMSP SCMBCC
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Fiscal code / IDNO
1003600152570
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/16/2023 4:02:18 PM
Last edited
2/17/2023 12:28:05 PM
MTender ID
CPV code
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Status
Active
Estimated value without VAT
56,164.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -