Description
Achiziționarea produselor alimentare necesare pentru alimentația copiilor din instituţia de educaţie timpurie nr.1 Albinuța, nr.3,,Romanița ,, și Centrul comunitar Viitorul s.Sărata Galbenă pentru perioada Martie – Iunie 2023
Information about the contracting authority
Name
Primaria Sarata Galbena
Fiscal code / IDNO
1007601005969
Address
3446,
MOLDOVA,
s.Sărata-Galbenă,
Hînceşti,
s. Sarata Galbena
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/16/2023 3:45:25 PM
Last edited
2/16/2023 4:10:49 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
680,788.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -